1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Northcliffe Northcliffe
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl
|
N North
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Simon Martin, Darren Mercer, Dean Mercer, Steven Meredith, Brett Monaghan, Rhys Drury
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
City of Bunbury SLSC |
City of Perth
|
James Otoole, Ashley Nesbit, Lane Tomich, Scott Trew, Luke Watson, Greg Tate
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Sean Mcbean, Mathew Freeman, Rohan Goode, Paul Green, Nathan Day, Tim Peach, Martin Kenny
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
|
|
Half Moon
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Wollongong City SLSC Inc. |
Wollongong City
|
Wollongong Wollongong
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Coogee
|
Coogee Coogee
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Torquay SLSC |
Torquay TORQUAY
|
Jye Walsh, Ryan Duell, Tim Altman, Simon Strahan, Nick Muhlebach, Adam Seeley
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Lorne SLSC |
Lorne LORNE
|
Peter Thomas, Jarrod Evans, Michael Stutterd, Wesley Enticott, Brent Enticott
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Stewart Louth, Matthew Manson, Matt Priddis, Brad Headling, Jarrad Nederpelt, Adam Bloomfield
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Cronulla
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Bronte
|
Bronte Bronte
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Swansea Belmont
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
MacMasters Beach SLSC |
MacMasters Beach
|
Macmasters Macmasters
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Redhead
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Grange SLSC |
Grange A
|
Adam Jones, Gavin Hill, Nicholas Bigiollo, Simon Thompson, Jason Matte, Damian Thompson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Queenscliff
|
Queenscliff Queenscliff
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Freshwater
|
Freshwater Freshwater, David Lyall
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Maroubra
|
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh B
|
Heath Brown, Aaron Bitmead, Colin Braund, Gregory Dorries, Ryan Sharpe, Jonathon Locke
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Anglesea SLSC |
Anglesea ANGLESEA
|
Malcolm Plant, Sam Hume, Dane Robertson, Ivor Morgan, Craig Porter, Shane Edmonds
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Palm Beach SLSC (QLD) |
Palm Beach (Qld)
|
Chris Woods, Gavin Jordan, Jason Samuelson, Daniel Moulder, Peter Dorries, Matt Roser
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore C
|
Jason O`pray, Heath Collie, Stephen Short, Clint Robinson, Clint Irwin, Ashley Massie
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore B
|
Brett Johnson, Nathan Greig, Sean Kelly, Shaun Bright, Wade Lee, Peter Court
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Tugun
|
Ky Hurst, Dane Hurst, Steven King, Sam Fuller, Troy Hipwood, Ken Wallace
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Wanda
|
Wanda Wanda
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh A
|
Larn Darragh, Travis Callaghan, Bruce Taylor, Brad Rodgers, Michael Murray, Leon Hay
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Elouera
|
|
Race 1 |
0 |
|